Fronty z uchwytem krawędziowym

Fronty z uchwytem krawędziowym

Fronty z uchwytem krawędziowym to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących jednolity, spójny wygląd mebli oraz minimalizm. Frezowane w drzwiczkach wgłębienia doskonale zastępują akcesoria przykręcane do ich przedniej części, a także są o wiele bezpieczniejsze przyjemniejsze w użytkowaniu. Taki rodzaj uchwytów sprawdzi się także w mieszkaniach, gdzie są małe dzieci oraz zwierzęta. Bark wystających dodatkowych elementów minimalizuje ryzyko urazu podczas upadku oraz w minimalnym stopniu pozwala powiększyć przestrzeń pomieszczenia, w którym takie fronty się znajdują. Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem takich frontów do swojej kuchni, salonu czy sypialni, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bezpieczne i praktyczne fronty z uchwytem krawędziowym

Uchwyty krawędziowe to nic innego jak dodatkowe wgłębienia wyfrezowane w bocznej lub górnej krawędzi frontu. Jeżeli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, zamów je już na samym początku składania zapytania ofertowego o front. Wówczas żłobienie zostanie w procesie produkcyjnym odpowiednio zabezpieczone i pokryte farbą, dzięki czemu drzwi będą miały jednolity kolor. Uchwyt krawędziowy nie wystaje w żaden sposób poza obrys mebla, dzięki czemu nie stanowi takiego zagrożenia dla małych dzieci, zwierząt, osób starszych, które mogłyby się o niego zranić. Dzięki idealnemu wkomponowaniu w drzwi jest też ponadczasowy i nie wymaga zakupu dodatkowych akcesoriów, co pozytywnie wpływa na cenę mebli.

Zamów fronty z uchwytem krawędziowym od LAKOL

Uchwyty krawędziowe we frontach to ciekawe i przydatne rozwiązanie, dlatego warto, abyś rozważył ich zamówienie do swojego domu. Do współpracy zapraszamy Klientów indywidualnych, architektów wnętrz, a także firmy stolarskie, które nie posiadają własnego zakładu produkcyjnego. Gwarantujemy terminową realizację i możliwość wykonania frontów według indywidualnego projektu inwestora.

Płyty meblowe

Cięcie i okleinowanie płyt i blatów

Obróbka elementów maszyną cnc

Fronty meblowe

Akcesoria meblowe

Obrzeża meblowe abs

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu

asd

zadzwoń pod nr telefonu

502 060 722
asd

skorzystaj z formularza

zamówień on-line

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.