Lakierowane fronty kuchenne

Lakierowane fronty do mebli kuchennych

Zabudowa meblowa w kuchni to element wyposażenia, który zostaje w domu na lata — jej wymiana może być skomplikowanym, problematycznym procesem, dlatego coraz więcej osób decyduje się na wykonanie mebli na zamówienie. Szafki i szuflady wykończone indywidualnie wyprodukowanymi frontami na podstawie dokładnych wymiarów pomieszczenia to gwarancja, że remont nie będzie potrzebny przez co najmniej kilkanaście lat. Sprawdź, czym charakteryzują się nasze lakierowane fronty do mebli kuchennych i dlaczego warto zdecydować się na współpracę z firmą Lakol!

Fronty kuchenne lakierowane

Podstawowym surowcem, jaki wykorzystujemy do indywidualnej produkcji frontów na zamówienie, jest klasyczna płyta MDF. Materiał ten poddajemy obróbce, na którą składa się frezowanie oraz oklejenie specjalną folią zabezpieczającą przed różnymi czynnikami. Następnie elementy dodatkowo lakierujemy, by nadać im kolor i wykończenie matowe, satynowe albo połysk. Dzięki wszystkim tym etapom nasze fronty do mebli kuchennych są całkowicie odporne na zachlapanie wodą, parę wodną, tłuszcz oraz mnóstwo innych czynników występujących podczas gotowania. To jednak nie wszystko, bo oprócz ponadprzeciętnej wytrzymałości nasze lakierowane fronty są też po prostu piękne — starannie wykonujemy każdy frez, a dostępne wzory są zgodne z obowiązującymi trendami i oczekiwaniami odbiorców. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Lakierowane fronty kuchenne: idealne wykończenie mebli na wymiar

Doskonale rozumiemy, że rodzinne firmy albo samodzielni fachowcy wykonujący zabudowy kuchenne na wymiar nie zawsze mają możliwość wykonania także estetycznych, modnych frontów. Jeżeli Twoją specjalnością są mocne konstrukcje idealnie dopasowane do wymiarów pomieszczenia, skorzystaj z naszej oferty. Dopasujemy wielkości frontów do projektu, który realizujesz, byś mógł gotowe meble wykończyć pięknymi, lakierowanymi frontami. Do współpracy zapraszamy jednak nie tylko producentów mebli na zamówienie, ale też projektantów wnętrz, hurtowych dostawców elementów oraz Klientów indywidualnych chcących odświeżyć starą kuchnię bez wymiany wszystkich mebli. Sprawdź dostępne fronty lakierowane do kuchni, wśród których znajdziesz rozwiązanie dopasowane do każdego stylu.

Jak zamówić fronty mebli kuchennych lakierowane?

W formularzu zamówienia internetowego wybierz grupę produktów: fronty lakierowane. Następnie wpisz nazwę modelu frontu kuchennego, który chcesz zamówić. Wybierz, które wykończenie Cię interesuje: połysk, satynowe czy matowe. Podaj również grubość płyty oraz pozostałe wymiary — wysokość, szerokość i ilość zamawianych sztuk. Jeśli masz dodatkowe uwagi do zamówienia, uwzględnij je w formularzu. Jeżeli chcesz zamówić kilka frontów w różnych wymiarach, skorzystaj z opcji „Dodaj kolejny wymiar”.

Płyty meblowe

Cięcie i okleinowanie płyt i blatów

Obróbka elementów maszyną cnc

Fronty meblowe

Akcesoria meblowe

Obrzeża meblowe abs

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu

asd

zadzwoń pod nr telefonu

502 060 722
asd

skorzystaj z formularza

zamówień on-line

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.