Producent frontów kuchennych lakierowanych

Producent frontów kuchennych lakierowanych

Nasza firma już od wielu lat działa jako producent frontów kuchennych na indywidualne zamówienie. Wszystkie produkty wykonujemy na bazie płyt MDF, a także zajmujemy się ich lakierowaniem i odpowiednim wykończeniem. Staramy się, by cechowała je wysoka trwałość oraz estetyka. Ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorców zajmujących się dostarczaniem mebli na wymiar, którzy nie mają możliwości wyprodukowania własnych frontów. Współpracujemy również z projektantami wnętrz, hurtowniami akcesoriów meblowych, a także Klientami indywidualnymi.

Różnorodne fronty kuchenne — lakierowane i inne

W ofercie mamy różnorodne fronty kuchenne — m.in. lakierowane, akrylowe PVC oraz surowe, oszlifowane do lakierowania lub frezowane. Zapewniamy też szeroki wybór kolorów, frezowań, jak również innych detali. Jako producent dysponujemy zapleczem technicznym, które umożliwia nam staranne wykonywanie nawet skomplikowanych projektów. Korzystamy z nowoczesnych, sprawdzonych i niezawodnych maszyn takich jak przykładowo centrum frezarskie nestingowe KIMLA 2131, szlifierka krawędziowa SWING 8G, automat polerski STYL24 czy pompa lakiernicza hydrodynamiczna WAGNER COBRA.

Producent frontów kuchennych na indywidualne zamówienie

Fronty kuchenne produkujemy wyłącznie na zamówienie. Jako producent stawiamy na indywidualne podejście — zawsze dokładamy starań, by dostosować termin realizacji, jak również dopasować nasze lakierowane i inne produkty (m.in. ich kolory czy frezowania) do potrzeb oraz życzeń Klientów. Ponadto możemy też stworzyć zupełnie nowy projekt na podstawie przedstawionego nam pomysłu. Dodatkowo wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie doradzić osobom niezdecydowanym przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty lub chęci złożenia zamówienia.

Płyty meblowe

Cięcie i okleinowanie płyt i blatów

Obróbka elementów maszyną cnc

Fronty meblowe

Akcesoria meblowe

Obrzeża meblowe abs

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu

asd

zadzwoń pod nr telefonu

502 060 722
asd

skorzystaj z formularza

zamówień on-line

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.